Veebipood

Pajumäe veebipoest tellimine on lihtne!

Sirvi allpool meie tootevalikut ja lisa lemmikud ostukorvi.

Maksa kassas toodete eest mugavalt läbi internetipanga.

Kui asud meie tarnepiirkonnas, siis toome tooted sulle otse koju.

➔ Lisainfo

Pajumäe talu pakub meie õnnelike lehmade piima ja sellest valmistatud maitsvaid tooteid: juustu, kohupiima, võid ja jogurtit. Allolevatest valikust saate sirvida meie mahemeierei toodangut ja lemmikud lisada veebipoe ostukorvi. Seejärel saab ostukorvi kaudu tellimuse kinnitada ja kassas ostu vormistada.

Kaubale võite tulla järele Pajumäe tallu, või kui asute tarneala piires, saate kauba tellida ka otse koduuksele. Kaubaveo piirkondi ja tarnepäevi näete siit kaardilt (uuendatud 14.04.2020). Anname kauba üle kontaktivabalt. Seetõttu jätke palun tellimisel lisainfo lahtrisse piisavalt täpne kirjeldus, kuhu võime kauba jätta, see peaks olema kaubikuga ligipääsetav. Autojuht annab teile teada, kui kaup on kohale jõudnud.

Tellimuse miinimumsumma on 10 € ja kohaletoomine maksab 2,50 €. Alates 30 € ostusummast on kohaletoomine tasuta. Kui asud meie tarnealast väljas ja tahad teha tellimust summas 50 € või rohkem, siis võta meiega ühendust - võib juhtuda, et saame ka teile kauba otse koju tuua.

Kas sa juba tunned meie tooteid ja tahad tellida kõik tooted ühelt lehelt? Siis võid tellimiseks kasutada tellimislehte.

Tootevalik