Veebipood

Pajumäe talu veebipood

Pajumäe talu pakub meie õnnelike lehmade piima ja sellest valmistatud maitsvaid tooteid: juustu, kohupiima, võid ja jogurtit. Väiketootmine võimaldab meil pakkuda laia tootevalikut. Kõik tellimused valmistatakse värskelt, täpselt tellimuse järgi.

Kõik meie tooteid on nüüd saadaval otse veebipoest. Allolevatest valikust saate sirvida meie mahemeierei toodangut ja lemmikud lisada veebipoe ostukorvi. Seejärel saab ostukorvi kaudu tellimuse kinnitada ja kasutajakonto lehel jälgida selle edasist kulgu.

Kaubale võite tulla järele Pajumäe tallu, või kui asute tarneala piires, saate kauba tellida ka otse koduuksele. Kaubaveo piirkondi ja tarnepäevi näete siit kaardilt. Tellitud kaup jõuab kohale järgmisel tarnepäeval, aga mitte varem kui tellimisele ülejärgmisel päeval. Näiteks kolmapäevase kaubaringi tellimus peaks olema tehtud hiljemalt esmaspäeva õhtul.

Anname kauba üle kontaktivabalt. Tellimispäeval helistab meie autojuht teile ette ja annab teada, mis kell kaup saabub. Seetõttu jätke palun tellimisel lisainfo lahtrisse piisavalt täpne kirjeldus, kuhu võime kauba jätta. Tellimuse miinimumsumma on 10 € ja kohaletoomine maksab 2,50 €. Alates 30 € ostusummast on kohaletoomine tasuta.

Oleme tänulikud tagasiside eest, mida saate meile saata nii sõnumina kui veebipoes tooteid hinnates.

Toeta ka teisi Eesti toidutootjaid ja osta osta eestimaist kaupa! Vaata näiteks talutoit.ee või rebaseonu.ee/e-pood.

📃 Müügitingimused  ja  privaatsuspoliitika

🚛 Tarnepiirkonnad