https://chat.openai.com/chat

 

Loo võrukeelne luuletus teemal „lumememme unenägu". Pikkus 8 värsirida.

 

 

 

Mulle saadeti allpool toodud tasumata arve meeldetuletuskiri, aga ma ei ole arvet saanud. Palun koosta vastus. Vastuse toon võiks olla ülbe.

Hea klient
Peagi on kätte jõudmas Teie arve nr 123456789 maksepäev.
Arve automaatseks tasumiseks Teie pangakontolt, palume Teil sõlmida e-arve püsimakse teenuse leping oma kodupangaga. Kuni e-arve püsimakse teenuse vormistamiseni tuleb antud arve tasuda tehes ise ülekanne.
Täname Teid arve õigeaegse tasumise eest.

AS Pärnu Vesi
Telefon 445 5660
E-post: vesi@parnuvesi.ee
www.parnuvesi.ee

 

Kujutle, et oled koolitusekspert. Koosta õppekava koolitusele, mille pealkiri on "Pindalatoetuste taotlemine perioodil 2023 kuni 2025". See peab sisaldama järgmisi punkte:
Õppe sisu (9 punkti)
Õpiväljundid (5 punkti)
Õppekeskkond, osalejate arv
Hindamismeetod ja hindamiskriteeriumid

 

 

 

 

 

Olen müofunktsionaalterapeut ja soovin taotleda toetust, et minna Itaaliasse koolitusele, mille teema on "Kolmeaastaste laste suu- ja näolihaskonna arengujärgud". Toetuse summa on 1500 €. Palun koosta 400-sõnaline motivatsioonikiri, mis peab sisaldama ka detailset eelarvet.

 

 

Minu kohvimasin läks üle kuu aja tagasi garantii korras remonti. Olen müüjaga telefoni teel korduvalt suhelnud, aga alti on öeldud, et sellega läheb veel aega. Kirjuta ametlik kiri, kus hoiatad müüjat, et kui ma nädala aja jooksul masinat kätte ei saa, siis võtan ma ette õiguslikke samme kättesaamise kiirendamiseks. Kirjelda neid õiguslikke samme detailselt. Kiri võiks olla agressiivne.

 

 

Kujutle, et oled õppetöökoordinaator. Koosta allpool toodud praktilise töö juhendi järgi koolituse jaoks koolituse nimetus, õppe sisu 9 punkti ning õpiväljundid 5 punkti.
Praktilise töö juhend:
Valige sobiv vaas või alus lilleseade jaoks. Vaas peaks olema piisavalt suur, et mahutada teie valitud lilled ja rohelised oksad, kuid mitte liiga suur, et lilleseade ei tunduks liiga hõre. Alus võib olla ka kaunis kandik, klaasist anum või muu sobiv ese. Lõigake lilled ja rohelised oksad sobiva pikkusega. Lilleseadete puhul on oluline hoida lilli ja oksi ühesuguse pikkusega, et need sobiksid hästi vaasi või alusega. Lõigake varred diagonaalselt, et need imaksid vett paremini. Valige lilled, mida soovite kasutada oma lilleseades. Eksperimenteerige erinevate värvide, tekstuuride ja suurustega. Võite kasutada erinevaid lilli või kombineerida samu lilli erinevates värvides.

 

 

Kujutle, et oled programmeerija. Koosta html kood veebilehele, mille keskel on suur nupp punase teksiga „PAJUMÄE TALU" ja nupule vajutades ilmub tekst, kus on toodud Pajumäe talu tunnuslause.